fghfghfh
fghfghfh
fghfghfh
fghfghfh
Čo je dobré vedieť o internetovom vzdelávaní?
Možno je to prvý krát, čo uvažujete nad tým, že sa zúčastníte internetového vzdelávania. Na celom svete milióny ľudí  používajú túto metódu na štúdium, ktorá má viacero výhod, ktoré môžete získať aj Vy.

Najväčšou prednosťou tejto formy štúdia je to, že ako študenti našej akadémie nemusíte dochádzať a môžete si prispôsobiť štúdium svojmu voľnému času. Internetové vzdelávanie Vám tak ponúka možnosť získať vedomosti a zručnosti z pohodlia tvojho domova.

Počas kurzu budete mať k dispozícii svojich tútorov – profesionálnych lektorov – ktorí Vám vždy ochotne pomôžu, keď to budete potrebovať. Budú tiež kontrolovať a opravovať cvičenia a domáce úlohy, ktoré vypracujete a pošlú Vám ich späť, spolu s radami k štúdiu či ďalšiemu tréningu.

Prihlásením sa na naše kurzy máte príležitosť spoznať nových ľudí – svojich spolužiakov vo virtuálnej triede a vymieňať si svoje poznatky a skúsenosti. Keďže internetová forma štúdia zotiera prekážku geografickej vzdialenosti od sídla školy, máte príležitosť spoznať ľudí z rôznych kútov Slovenska.

Internetové vzdelávanie je založené na sebadisciplíne študenta. Požaduje veľa energie, vytrvalosti a tvrdej práce na sebe. Stojí to však za to. Odmenou budú pre Vás získané vedomosti a zručnosti, ktoré využijete vo svojom živote, ako aj nové priateľstvá a kontakty.

Odhodlanie a vytrvalosť pri svojom celoživotnom rozvoji Vám praje
tím E-Ac@demy
PERSONA © 2009 | KONTAKT | created by BENE